Veilingdiner voor Hospice groot succes

Een buitengewoon evenement met 70 buitengewoon gezellige mensen heeft geresulteerd in een prachtig resultaat.
Dankzij de bezielende veilingmeester Jaap Remme werden alle ingebrachte kavels verkocht.
De opbrengst bedroeg EUR 3.200,00 voor het Hospice Wijk bij Duurstede.
Bovendien werd een cheque vanuit de opbrengst van EUR 600,00 aangeboden aan Jelle van Helsdingen, de kasteelheer van Kasteel Sterrenburg, voor het restauratiefonds van het kasteel.